TAVA NOMETNE | Par mums
15601
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15601,ajax_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Tavu dzīvi unikālu un neatkārtojamu padara tas, ko Tu radi, atklāj, uzdrīksties un piedzīvo. Pievieno jaunu nodaļu šajā sarakstā! “Tava nometne” ir piedzīvojumu un atpūtas nometne, kas ir jautrākā, sportiskākā un atraktīvākā bērnu un jauniešu nometne, kādu vien ir nācies redzēt Tev un Man.

IMG_2207

Nometnes pirmssākumi meklējami 2009.gadā! Tā tika veidota ar nolūku, lai jaunajai paaudzei būtu iespēja pilnveidoties garīgi un fiziski, iemācīties saturīgi pavadīt savu brīvo laiku, kā arī aizraujoši atpūsties. Kopš dibināšanas brīža gandrīz desmit gadu garumā daudzi bērni un jaunieši mūs iepazina ar skanīgo nosaukumu “Zemūdens valstība”. Daudzi no Jums mūsu nometni apmeklē gadu no gada, daži bijuši kopā ar mums līdz pat savai pilngadībai! Pa šo laiku esam izauguši arī paši un ieguvuši plašu atpazīstamību. Un nu, noslēdzot veselu desmitgadi un iesoļojot jaunajā, mēs padarām lietas vienkāršas un skaidras, saglabājot mūsu-jūsu nometnes būtību. “Tava nometne” – vieta, kur satikties, sadraudzēties, atpūsties, pašapliecināties un, protams, atgriezties!

Te darbojas radoša, gados jauna un pieredzējusi pedagogu komanda: stilīgi, atraktīvi, aizraujoši, atbildīgi, zinoši, kā arī stingri un neatlaidīgi. Pedagogi, kuri peld, skrien un dejo, kā arī rada jautrību kopā ar katru jauno nometnes draugu, jo mums ir svarīgi, lai kopā pavadītais laiks būtu foršu atmiņu pilns. Mūsu devīze: ne tikai skolotājs, bet arī draugs, pie kura rast iedrošinājumu un atbalstu!

Te darbojas radoša, gados jauna un pieredzējusi pedagogu komanda: stilīgi, atraktīvi, aizraujoši, atbildīgi, zinoši, kā arī stingri un neatlaidīgi. Pedagogi, kuri peld, skrien un dejo, kā arī rada jautrību kopā ar katru jauno nometnes draugu, jo mums ir svarīgi, lai kopā pavadītais laiks būtu foršu atmiņu pilns. Mūsu devīze: ne tikai skolotājs, bet arī draugs, pie kura rast iedrošinājumu un atbalstu!

Ar katru gadu nometne attīstās un piedāvā arvien jaunas, aizraujošas tematikas, tādas kā Pirātiņu piedzīvojumi, Citādas bada spēles, Dārgumu meklētāji, Supervaroņu skola u.c. Komandas fantāzijai nav robežu, esam vienmēr gatavi mesties iekšā neaizmirstamā piedzīvojumā.

Izvēloties šo atpūtas un piedzīvojumu nometni, katrs dalībnieks, piedaloties dažādās radošās nodarbībās, ekskursijās, pārgājienos, talantu, prasmju un zināšanu šovos, šķēršļu joslās un fizisko aktivitāšu nodarbībās, iegūs jaunus draugus, kļūs atraisītāks, atbildīgāks un pašpārliecinātāks. “Tava nometne” – laiks Taviem piedzīvojumiem!

IMG_0646
Z.Lamba

Nometnes organizētāja un vadītāja ZANDA LAMBA

Zanda Lamba 2004. gadā ir absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot Sporta un sociālo zinību skolotāja diplomus. 2007. gadā tika iegūts Pedagoģijas maģistra akadēmiskais grāds sporta zinātnē

Nometnes vadītāja Zanda Lamba Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā no 2004. gada 20. maija līdz 27. maijam apguva Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātu bērnu un jauniešu nometņu vadītāju kursu programmu un ieguva bērnu un jauniešu nometņu vadītāja apliecību (apliecības Nr. SP 000223). Nometņu vadītāja apliecība tika pagarināta 2018. gadā decembrī, noklausoties Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātu bērnu nometņu vadītāju 36 stundu kursu programmu (apliecības Nr. SP 000223, izdota 2019. gada 02. decembrī, derīga līdz 2023. gada 01. decembrim).

Sākot ar 2009. gadu Zanda Lamba ir gan nometnes organizators, gan nometnes vadītājs, līdz ar to nometne izdodas tieši tāda kā ir ieplānota. Strādājot dažādās nometnēs ir uzkrāta ļoti vērtīga pieredze un ir izveidota tāda nometne, kādu nometnes vadītāja vienmēr ir iztēlojusies: lai bērni mācās saturīgi un radoši pavadīt kopā brīvo laiku, lai ir nodarbināti visu dienu ar bērnu vecumam atbilstošām nodarbēm, lai atrodas drošā vidē, lai ir individuāla pieeja katram bērnam utml.

Kopš ir uzsākta nometņu organizēšana, kopā ir noorganizētas un veiksmīgi novadītas jau vairāk kā 100 piedzīvojumu un atpūtas nometnes bērniem vecumā no 5 – 18 gadiem.

Veicot nometnes vadītājas un organizatores pienākumus jau ne pirmo gadu vien, ir izveidojusies lieliska nometnes darbinieku komanda – tas ļauj radoši plānot un veiksmīgi realizēt visas ieceres. Tāpat ir ļoti laba sadarbība ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, Auces novada pašvaldību, ir stabili sadarbības partneri ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas jomā (SIA „Bistro OTTO”, kafejnīca Oāze u.c.), ir attīstīta veiksmīga sadarbība ar nometnes norises vietu īpašniekiem (atpūtas bāze Ānes muižā, bērnu attīstības un atpūtas centrs PALLA, Ilūkstes sporta komplekss u.c.).

 “Tava nometne” – vieta, kur satikties, sadraudzēties, atpūsties, pašapliecināties un, protams, atgriezties!

LAU MUMS JAUKA KOPĀ BŪŠANA!