TAVA NOMETNE | Komanda
18527
page-template-default,page,page-id-18527,ajax_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Nometnes organizētāja un vadītāja ZANDA LAMBA

Zanda Lamba 2004. gadā ir absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot Sporta un sociālo zinību skolotāja diplomus. 2007. gadā tika iegūts Pedagoģijas maģistra akadēmiskais grāds sporta zinātnē (nometņu vadītāja apliecības Nr. SP 000223).
Sākot ar 2009. gadu Zanda Lamba ir gan nometnes organizators, gan nometnes vadītājs, līdz ar to nometne izdodas tieši tāda kā ir ieplānota. Strādājot dažādās nometnēs ir uzkrāta ļoti vērtīga pieredze un ir izveidota tāda nometne, kādu nometnes vadītāja vienmēr ir iztēlojusies: lai bērni mācās saturīgi un radoši pavadīt kopā brīvo laiku, lai ir nodarbināti visu dienu ar bērnu vecumam atbilstošām nodarbēm, lai atrodas drošā vidē, lai ir individuāla pieeja katram bērnam.
Veicot nometnes vadītājas un organizatores pienākumus jau ne pirmo gadu vien, ir izveidojusies lieliska nometnes darbinieku komanda – tas ļauj radoši plānot un veiksmīgi realizēt visas ieceres.

Dzīves devīze”Viss, kas notiek, notiek uz labu!

Liene Leitāne
TAVA nometne komandā ir kopš 2012. gada
Dzīves devīze: “Vērtīgākā izglītība pasaulē ir iemācīties motivēt sevi izdarīt to, kas ir jāizdara, tad, kad tas ir jāizdara – pat tad, ja to negribas darīt”. (Oldess Hakslijs)

Darja Semjonova
TAVA nometne komandā ir kopš 2016. gada
Dzīves devīze: Esi kā varavīksne kāda cita mākonim!

Dace Kamišova
TAVA nometne komandā ir kopš 2017. gada
Dzīves devīze: “savas dzīves svarīgākos vārdus mēs pasakām klusējot” (Paulu Koeljs)

Larisa Balaboskina
TAVA nometne komandā ir kopš 2018. gada
Dzīves devīze: Tici! Viss ir iespējams!

Alda Miezāka
TAVA nometne komandā kopš 2020. gada

Kristīne Kitova
TAVA nometne komandā kopš 2020. gada
Dzīves devīze: Grūti – nenozīmē neiespējami. Tas nozīmē, ka būs jāpacenšas.