TAVA NOMETNE | Atsauksmes
15672
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15672,ajax_fade,page_not_loaded,,transparent_content,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Iesniedziet mums savu atsauksmi!

  Meita priecājās par iespēju iepazīties ar jauniem draugiem šajā nometnē. Jāsaka, ka jau šobrīd neslēpj plānus par atkalsatikšanos ar jauniegūtajiem draugiem arī 2022. gada ``Tava nometne `` nometnēs. 🙂

  Bija sajūsmā par labiekārtoto vidi un atkārtoti lielīja Zandas atsaucīgo komandu, interesantos uzdevumus radošajās darbnīcās un noslēgumā, protams, prieks par izballēšanos!
  Lai Zandai un viņas komandai neizsīkstošs darbaspars nākotnē!
  Prieks kopā būt! 🙂
  (Grietas mamma Gunta, diennakts nometne ``Brīvdienas Gārfilda stilā``, 2021)

  Visas Zandas nometnes ir unikālas- katra ar savu `` odziņu.`` Valters piedalās jau vairākus gadus pēc kārtas un vienmēr ir sajūsmā. Šogad pirmo reizi devās uz diennakts nometni. Mēs, vecāki, bijām pārsteigti, ka nevienu reizi bērns neieminējās, ka gribētu mājās, jo dienas grafiks bija tik dinamisks, aizraujošs, pārsteigumiem un notikumiem bagāts, ka nevienu brīdi nebija kad garlaikoties. Un drošība, kā vienmēr un visur, Zandai ir pirmajā vietā! Katrā nometnē bērns paplašina savu redzesloku, gūstot jaunas zināšanas un pieredzi, jo notiek tik daudz izglītojošu pasākumu. Tiek attīstīta radošā domāšana, strādājot Radošajās darbnīcās,kur teorija iet ``roku rokā`` ar praktisko darbošanos. Vienmēr gaidīsim Jūsu organizētos pasākumus un nometnes, ar prieku piedaloties un līdzdarbojoties!
  (Valtera mamma Inese, diennakts nometne ``Brīvdienas Gārfilda stilā``, 2021)
  Milzumliels jo liels paldies par bildēm un nometni! Puika patiesi priecīgs! 😉
  ( mamma Ilze, dienas nometne ``Ķepu patruļa dodas misijā!``, 2021)
  Gribu pateikt paldies par tik foršu nometni bērniem, mana meita vēl joprojām ir starā un gatava nākoš vasar apmeklēt vēl kādu nometni 🙂
  Jums galvenais veselību un izturību ❤️
  ( mamma Zane, dienas nometne ``Princeses Elzas skola``, 2021)
  Super, meita bija starā! Meita priecājas -mamma priecājas līdzi meitai.
  Paldies par nometnēm!!! ( mamma Ilona, dienas nometne ``Princeses Elzas skola``, 2021)
  Paldies Tava Nometne un meitenēm, kas gādāja, lai nometne būtu jautra, aizraujoša un neaizmirstama bērniem, kas guva pozitīvas emocijas.
  Mēs nometni apmeklējām pirmo reizi un mums ļoti patika!(Iveta, dienas nometne ``Miazie tehno prātnieki``, 2021)
  PALDIES par lielisko nometni! ( Justīnes mamma Ilze, dienas nometne ``Minjonu jautrās brīvdienas!``, 2020)
  Enija ir sajûsmā par nometni, nākošgad noteikti nāksim vēl.🥰( Enijas mamma Liene, diennakts nometne ``Mūsu slepenais kods...``, 2020)
  Milzīgs paldies par fantastiski, aizraujoši un radoši pavadītu vienu vasaras nedēļu Ralfam. Viņš teica, ka šī bijusi labākā nometne jelkad 🙂 Lai veiksmīgi turpmāk 😉 un uz tikšanos ! !( Ralfa mamma Kristīne, diennakts nometne ``Mūsu slepenais kods...``, 2020)
  Paldies par skaistajām bildēm. Pozitīvās emocijas bernām uzlādētas vēl kādam laikam! Vēlreiz paldies par fantastisko nometni! Lai viss izdodas arī turpmāk!( Kristas mamma Silva,diennakts nometne ``Mūsu slepenais kods...``, 2020)
  Paldies visai jūsu komandai par to, ka radāt bērniem prieku!!! ( mamma Ilona ,dienas nometne ``LEGO stāstu pasaule 3``, 2020)
  Paldies Jums par vislieliskāko un interesantāko, aizraujošāko nometni! Bērns raud no prieka, aizrautīgi stāsta par piedzīvoto, negrib braukt projām, jau gaida nākošo gadu.
  Tā tik turpināt! Lai Jums viss izdodās! Milzum lielais paldies visiem organizatoriem par izdomu, mīļumu, attieksmi, aizrautību, degsmi!
  Jūs esat Super!🤩❤️ Tikai pozitīvas atsauksmes. Tikai viens trūkums, ātri beidzās! 😥
  (Anetes mamma Inese ,diennakts nometne ``Džumandži, 1. līmenis``, 2020)
  Liels paldies visai foršajai ``Tava nometne`` komandai. Meita jau trešo reizi viesojās nometnē! Mājās dalījās savās pozitīvajās atmiņās! Paldies par iespaidiem, ko devāt bērnam. Sirsnīgs, milzīgs jums visiem paldies par ieguldīto darbu, enerģiju un rūpēm bērnu labā! Paldies par gādīgo attieksmi, drošības sajūtu un cilvēcību. Bērns priecīgs un apmierināts par piedzīvoto! Lai arī turpmāk jums viss izdodās un vienmēr rodas jaunas idejas! ( Esteres mamma❤️ ,diennakts nometne ``Jaunās Bada spēles...``, 2019)
  Kopā mums radās milzum-daudz jaunu ideju, kā pavadīt brīvo laiku! Garlaicīgi nebija ne mirkli!
  Prieks par iegūto skatuves pieredzi konkursiņā un žūrija- superrrr! 🙂
  Mēs baudījām garšīgu ēdienu katru dienu!
  Sveicieni nometnes vadītājai Zandai, labsirdīgajām skolotājām, foršajam tenisa trenerim, omulīgajam šoferītim, nometnes psihologam - Brīzei. 🙂
  Īpašs sveiciens draugam Emīlam un draudzenei Railai!!! Ceru, ka tiksimies. :)(Grieta ar mammu, diennakts nometne ``Crazy Trip``, 2019)
  Paldies TAVAI NOMETNEI! Atbraucu mājās ar daudz pozitīvajām emocijām! Uz tikšanos nākošgad! (Estere, diennakts nometne ``Jaunās Bada spēles...``, 2019)
  Vislabākā nometne!!!!!❤️ (Helēna, diennakts nometne ``Summer Challenges``, 2019)
  Milzīgs PALDIES nometnes organizētājiem!!! Meitiņa laimīga, priecīga, sajūsmināta,- iespaidiem bagātiga stāstāmā pilna mute! 🤩❤️ Daudz jaunu emociju un draugu! Pateicamies! 🙏 (Lotes mamma Anita, diennakts nometne ``Summer Challenges``, 2019)
  Mīļš paldies Jums, TAVA nometne!!! Šī bija pirmā diennakts nometnes pieredze manam bērnam - un tā ir kļuvusi neaizmirstamu emociju pilna!!! Paula ilgojas jau tagad un nevar sagaidīt nākošo vasaru, lai atgrieztos!!! (Paulas mamma Edīte, diennakts nometne ``Summer Challenges``, 2019)
  Bija ļooooti interesanti un ar 100% garantiju varu teikt, ka nākamgad atgriezīšos!!! (Anna, diennakts nometne ``Summer Challenges``)
  Paldies jaukajam Tava nometne kolektīvam par superīgo nometni, uz kuru braucam jau ne pirmo reizi. Kā vienmēr viss bija lieliski – nometnei izvēlētā Ānes muižas teritorija, garšīgais ēdiens, daudzveidīgās sportiskās un radošās aktivitātes. Tā turpināt – Jums izdodas. Liels paldies! (Evelīnas mamma Elīna, diennakts nometne ``Summer Challenes``, 2019)
  Ļoti labi noorganizēta nometne, laba programma, bērnam ļoti patika. Nākamgad grib braukt atkal. Paldies! (Tētis Edmunds, diennakts nometne ``CRAZY TRIP`` Ānes muižā, 2019)
  Meitai ļoti patika! Pārdomāti un interesanti! Iesaku visiem! ( Mamma Inese,dienas nometne ``Čeisa policijas akadēmija``, 2019.g.)
  Paldies Jūsu komandai par ``Ķer EMOJI`` nometni, Markuss ir sajūsmā! Lau Jums veiksmīga nometņu un pasākumu vasaras sezona! (Markusa mamma Vēsma,dienas nometne ``Ķer EMOJI``, 2019.g.)
  Sirsnīgs paldies lieliskākajai komandai un vadītājai Zandai! (Valtera mamma Inese,dienas nometne ``Čeisa policijas akadēmija``, 2019.g.)
  Paldies, manai meitai Ievai ļoti patika! (Laura,dienas nometne ``Čeisa policijas akadēmija``, 2019.g.)
  Paldies par šo nedēļu! Bērns laimīgs!!! (Zita,dienas nometne ``Čeisa policijas akadēmija``, 2019.g.)
  Paldies par tik foršām nometnēm!!! (Sanijas mamma Ieva,dienas nometne ``Čeisa policijas akadēmija``, 2019.g.)
  Lielais PALDIES Tava nometne komandai par fantastisko nedēļu jaunajiem sportistiem! Arī Jums medaļa par visu!!! (Ralfa mamma Kristīne, sporta diennakts nometne ``AUGSTĀK! TĀLĀK! SPĒCĪGĀK!, 2019.g.)
  Mīļš paldies Jums visiem par lielisko nometni. Puiši ir ļoti priecīgi. Tiekamies nākošajā gadā! Malači!!! (Kristians, sporta diennakts nometne ``AUGSTĀK! TĀLĀK! SPĒCĪGĀK!, 2019.g.)
  Liels paldies par tik foršām nometnes bildēm un tik jauku nometni!!! Ļoti ceru, ka šī nometne ieguva lielu atsaucību arī citu audzēkņu vidū un noteikti tāda būs vēl! Ar vissirsnīgākajiem sveicieniem, Amandas mamma (Alise, sporta diennakts nometne ``AUGSTĀK! TĀLĀK! SPĒCĪGĀK!, 2019.g.)
  Super nometne! Viss bija ļoti labi!!! Uz tikšanos nākošajā gadā! (Edgars, sporta diennakts nometne ``AUGSTĀK! TĀLĀK! SPĒCĪGĀK!, 2019.g.)
  Viss bija superīgi, brālis Vadims sajūsmā par pavadīto laiku un pievilka latviešu valodas zināšanas, par ko mēs, mājinieki, visvairāk uztraucamies!!! Liels paldies pasniedzējiem un nometnes dalībniekiem! (Vadima māsa Elīna, Troņa spēles II, 2017)
  Paldies par jauko nometni. Manam bērnam patika un teica, ka nākošgad brauks atkal. (Ritvara mamma, Rotaļlietu stāsts 2017)
  Liels paldies par jauko nometni.. prieks, ka sanāca jūs atrast.. bērns priecīgs un iedvesmots.. bildes pašas par sevi runā! Var just jūsu atdevi un ieinteresētību.. Lai jums labi klājas!!(Patrīcijas mamma, Raibā vasara)
  Dēls sajūsmā par nometni, paldies par iespaidiem ko viņam dāvājāt! Cerams,ka turpmāk tiksimies katru vasaru! Jūs esat nepārspējami!!!! (Daniela mamma Viktorija. Raibā vasara)
  Paldies Zanda Tev un Tavai komandai! Kā vienmēr - bērns sajūsmā un nākamgad arī brauks! Pie Tevis, aci nepamirkšķinot, laižu bērnu! Viss ir augstākajā līmenī! Paldies! (Līvas mamma Elīna, Raibā vasara, 2017)
  Liels paldies par vasaras piedzīvojumu! Puika atbrauca pozitīvi uzlādēts un mazliet bēdīgs, jo gribējis atpakaļ, kas vien jau nozīmē, kas nometne bija izdevusies! (mamma Anda, Raibā vasara 2017)
  Zanda un visa radošā, atsaucīgā un gādīgā nometņu rīkotājkomanda! Sirsnīgs, milzīgs jums visiem paldies par ieguldīto darbu, enerģiju un rūpēm bērnu labā! Paldies par gādīgo attieksmi, drošības sajūtu un cilvēcību. Bērns priecīgs un apmierināts par piedzīvoto! Lai arī turpmāk jums viss izdodās! Lai top! Mīļš paldies no mums abiem! 🙂 (Francis un mamma Dace, Krāsu pasaule un Noslēpumam pa pēdām 2016)
  Paldies par lielisko nometni, mana meita laimīga! Paldies par izdomu, par radošumu un par organizētību Jūsu nometnēs! (mamma Inta, krāsu pasaule, 2016)
  Paldies par fantastisko nometni visiem! Kā arī liels paldies Zandai Lambai par lielisko atmosfēru, un pozitīvismu! (Katrīna, Troņa spēles, 2016)
  Perfekta nometne, perfekti cilvēki, perfekta nedēļa! Pati labākā nometne!!! LIELS paldies Zandai Lambai! (Marta, Troņa spēles 2016)
  Viens no vasaras gaidītākajiem brīžiem SAGAIDĪTS ! VISLABĀKĀ NOMETNE ! Un arī no manis VISlielākais paldies Zanda Lamba ! (Paula, Troņa spēles, 2016)
  Paldies par nometni. Viss bērnam ļoti patika un atbraucot mājās bija smaga nopūta ar teikumu: ``Es gribu atpakaļ.``, kas liecina par jauki pavadīto laiku. Ar nepacietību jau tiek gaidīta nākošā vasara. Uz tikšanos. (Amandas mamma Aiga, Troņa spēles). Vēlos pateik lielu Paldies Jums un visai Jūsu komandai !!! Puika priecīgs par super pavadītu laiku Zemūdens valstībā !!! Gaidīsim nākamo gadu !!!
  (Deniela tētis, Zvaigžņu fabrika 2016)
  Šī nomente bija super.Man ļoti patika nakts trase.Paldies skolotājām par šīm forši pavadītajām dienām.Ar nepacietību gaidīšu nākamo gadu.Paldies vēlreiz. Un tad jau tiekamies nākam gad!!!Bučas visām skolotājām, jo vairāk, Zandai bučas!!! (Adriāna Švarca, Zvaigžņu fabrika, 2016)
  Vēlreiz sirsnīgs PALDIES par jauko nometni un brīnišķīgo attieksmi! Lai izdodas un veicas arī turpmāk, Jūs esat savā īstajā vietā!:) (Patiesā sirsnībā, Patrīcijas Diānas mamma Noslēpumam pa pēdām, 2016)
  Pirmā pieredze ar būšanu dienas nometnē ir izdevusies super laba! Meita katru dienu stāstīja, cik daudz interesanta piedzīvojusi. Viņai ļoti patika iespēja satikt Disneja tēlus, peldēt baseinā, braukt lielajā autobusā pie putniem utt., utt. Patika brīvais laiks - batuts un piepūšamās atrakcijas. Arī par skolotājām un ēdināšanu stāstīja tikai labus vārdus. No savas kā mammas puses varu piebilst, ka novērtēju arī bērniem doto iespēju atpūsties un pasnaust tiem, kas vēlējās. 🙂
  Paldies organizatoriem! (Agnese mamma Linda, Disneja brīvdienas, 2016)
  Paldies par piedzīvojumu pilno nedēļu. Ivo šī bija ļoti pozitīva pirmā pieredze, nometņu valstību iepazīstot. Nu ir ''āķis lūpā'':)) (Ivo mamma Marika, Disneja brīvdienas, 2016)
  Vēlos pateikt lielu paldies jaukajai Zandai un visiem nometnes skolotājiem! Mums šī bija pirmā nometne ar jaukām atmiņām vēl joprojām. Jau pēc pirmās dienas nometnē Marsela jautāja: Mammīt vai tu vari nākt man pakaļ pašā pēdējā minūtē, kad nometne jau vērsies ciet? Tas ir secinājums, cik pie Jums jautri un radoši ir gājis! Vēlu veiksmi un radošumu! Tiksimies nākošo gadā! (Marselas mamma Jolanta, Disneja brīvdienas, 2016)
  Liels paldies nometnes vadītājai par jauko nometni, manam dēliņam ļoti patika, uz tikšanosnākamgad...Noteikti piedalīsimies vēl... (Edgara mamma Santa, Jautrie pirātiņi, 2016)
  Pirmā pieredze ar būšanu dienas nometnē ir izdevusies super laba! Meita katru dienu stāstīja, cik daudz interesanta piedzīvojusi. Viņai ļoti patika iespēja satikt Disneja tēlus, peldēt baseinā, braukt lielajā autobusā pie putniem utt., utt. Patika brīvais laiks - batuts un piepūšamās atrakcijas. Arī par skolotājām un ēdināšanu stāstīja tikai labus vārdus. No savas kā mammas puses varu piebilst, ka novērtēju arī bērniem doto iespēju atpūsties un pasnaust tiem, kas vēlējās. 🙂
  Paldies organizatoriem! (Agnese mamma Linda, Disneja brīvdienas, 2016)
  Pirmā pieredze ar būšanu dienas nometnē ir izdevusies super laba! Meita katru dienu stāstīja, cik daudz interesanta piedzīvojusi. Viņai ļoti patika iespēja satikt Disneja tēlus, peldēt baseinā, braukt lielajā autobusā pie putniem utt., utt. Patika brīvais laiks - batuts un piepūšamās atrakcijas. Arī par skolotājām un ēdināšanu stāstīja tikai labus vārdus. No savas kā mammas puses varu piebilst, ka novērtēju arī bērniem doto iespēju atpūsties un pasnaust tiem, kas vēlējās. 🙂
  Paldies organizatoriem! (Agnese mamma Linda, Disneja brīvdienas, 2016)
  Pirmā pieredze ar būšanu dienas nometnē ir izdevusies super laba! Meita katru dienu stāstīja, cik daudz interesanta piedzīvojusi. Viņai ļoti patika iespēja satikt Disneja tēlus, peldēt baseinā, braukt lielajā autobusā pie putniem utt., utt. Patika brīvais laiks - batuts un piepūšamās atrakcijas. Arī par skolotājām un ēdināšanu stāstīja tikai labus vārdus. No savas kā mammas puses varu piebilst, ka novērtēju arī bērniem doto iespēju atpūsties un pasnaust tiem, kas vēlējās. 🙂
  Paldies organizatoriem! (Agnese mamma Linda, Disneja brīvdienas, 2016)
  Paldies Jums! Skatāmies bildītes, kavējamies atmiņās un klausāmies Grietas pozitīvi saviļņojošos komentārus par nometnes brīžiem! 🙂 Spēku un entuziasmu arī turpmāk!!! (Grieta un vecāki, Disneja brīvdienas, 2016)
  Meitai šī bija pirmā nometne un katru dienu nāca mājās ar lielu prieku un prasīja vai tagad katrā brīvlaikā viņa tiks uz nometni! Paldies nometnes vadītājai un pedagogiem par ieguldīto darbu. Tā turpināt!(Loretas vecāki, Mošķīši dodas misijā, 2015)
  Liels paldies par jauko, interesanto un radošo nometni! Mārcis ir sajūsmā. Labprāt braukšot vēl! Lai daudz raibu ideju jaunajām nometnēm! (Mārča mamma Kristīne, Mežezera noslēpumi, 2015)
  Paldies lieliskajai un sirsnīgajai pedagogu komandai! Arī apkalpojošam personālam paldies par rūpēm. Ir jauki dzirdēt, ka bērns otrajā nometnes dienā lūdza atļauju nākošgad braukt uz Zemūdens Valstību atkal! Laimīgs bērns - tas ir galvenais rādītājs jūsu darbam. Lai nekad nepietrūkst iedvesmas, neizsīkst idejas un pacietības!Lai nekad nebeidzas piedzīvojumi! Ļoti liels paldies!!! Lai arī turpmāk jums viss izdodas! Patiesi!!! (Esteres mamma, Crazy Trip, 2015)
  Es biju pirmo reizi šajā nometnē! Nebiju iedomājusies,ka būs tik vienreizēji kolosāli! Tur bija daudz foršu un interesantu brīžu, kurus nav iespējams aizmirst .Man ļoti patika spēlēt lielo tenisu, kuru pirms tam neesmu spēlējusi. Treneri Tom, paldies Tev par tādu iespēju. Skolotāji, PALDIES! Jūs trāpījāt desmitniekā! Mana vēlēšanās ir nākamgad braukt uz šo nometni! (Estere Gristiņa, Crazy Trip, 2015)
  Lieliska iespēja kā bērnam pavadīt laiku vasarā! Bērnam ļoti patika. (Ņikitas vecāki, Vasara Disneja pasaulē, 2015)
  Brīnišķīga vieta. Kompetenti nometnes vadītāji. Lieliska nometne! Iedvesmu un pacietību un tiksimies nākamajā gadā. (Mamma Ina, nometne Spiegu spēles, 2015)
  Šī bija mūsu pirmā nometne, mums ļoti patika, noteikti apmeklēsim nākošajā gadā. Daudz aktivitātes,b ērniem bija ļoti interesanti, pēc nometnes tikai pozitīvas emocijas. Liels paldies! 🙂 (Elīzas mamma Diāna, Spiegu spēles, 2015)
  Paldies par labi noorganizēto nometni! (Spiegu bērna Vadima mamma, Spiegu spēles, 2015)
  Vēlējamies pateikt Jums un visam Jūsu pedagogu kolektīvam MILZĪGU PALDIES par šo jauko nometnīti! 🙂
  Paulim ļoti patika, ka pat bija žēl šķirties 🙂
  Un bildītes ir superīgas - visi bērni ir smaidoši, priecīgi, draudzīgi ! 🙂 Patīkamu iespaidu un atmiņu pietiks visam nākamajam mācību gadam! 🙂
  PALDIES JUMS! (Pauļa vecāki - Ņina un Jānis, Spiegu spēles, 2015)
  Bērna pirmā nometne, atbrauca sajūsmā! Skaista, kopta teritorija, lieliski pasniedzēji un pavāri, ērtas istabiņas. Tiksimies nākamgad! (Irina, Spiegu spēles, 2015)
  Viss labais vienmēr ātri beidzas. Paldies par Jūsu komandas darbu, izdomu, profesionalitāti un atbildības sajūtu, kas mums radīja drošības sajūtu. Ar nepacietību gaidīsim nākamo vasaru, lai atkal tiktos jaunos piedzīvojumos. (Jete ar mammu, nometne ``Zili brīnumi``, 2015)
  Maniem dēliem ļoti patika! Viņi gaida vasaru, lai tiktu uz nometni! 🙂 Paldies, Jums, jaukajām, aktīvajām, atraktīvajā, pozitīvajām...skolotājām! Noteikti iesaku! (Solvita, nometne ``Pa izdzīvotāju pēdām`` 2014)
  Viss bija ļoti forši, it īpaši ``eglītes`` atklāšana! Mīļš paldies visiem skolotājiem un nometnes dalībniekiem, es šo nedēļu pavadīju lieliski! Nākam reiz obligāti būšu! Sveiciens Lienītei! 🙂 (Nikola, nometne ABRAKADABRA, 2013)
  Paldies Jums par forši pavadīto laiku un interesanto nedēļu! (Elīna, nometne ``Karnevāls``, 2014.g. pavasaris)
  Viss bija ļoti forši, it īpaši ``eglītes`` atklāšana! Mīļš paldies visiem skolotājiem un nometnes dalībniekiem, es šo nedēļu pavadīju lieliski! Nākam reiz obligāti būšu! Sveiciens Lienītei! 🙂 (Nikola, nometne ABRAKADABRA, 2013)
  Viss bija ļoti forši, it īpaši ``eglītes`` atklāšana! Mīļš paldies visiem skolotājiem un nometnes dalībniekiem, es šo nedēļu pavadīju lieliski! Nākam reiz obligāti būšu! Sveiciens Lienītei! 🙂 (Nikola, nometne ABRAKADABRA, 2013)
  Viss bija ļoti forši, it īpaši ``eglītes`` atklāšana! Mīļš paldies visiem skolotājiem un nometnes dalībniekiem, es šo nedēļu pavadīju lieliski! Nākam reiz obligāti būšu! Sveiciens Lienītei! 🙂 (Nikola, nometne ABRAKADABRA, 2013)
  Viss ļoti patika!! Meitai bija jauki un interesanti.:-) Nākamgad obligāti būsim vēl! 🙂 PALDIES visiem skolotājiem!!! (Larisa un meita Nadežda, nometne ``Izdzivotaji`` 2013.g.)
  Mana Evelīna no rīta cēlās un teica: ''Šī ir mana laimīgākā diena !'' Tik ļoti viņai patika nometne, ka nevar vien sagaidīt nākošo. Paldies Jums par tik brīnišķīgu iespēju, paldies Jums par Jūsu aizraujošo un sirsnīgo darbu. (Laila, Evelīnas mamma, nometne ``Spiegu bērni``, 2013)
  Viss bija lieliski! Paldies!!! (nometne ``Spiegu bērni``, 2013)
  Viss ļoti, ļoti patika!! Bērnam bija interesanti, katru dienu gaidīja peldēšanu 🙂 Nākamgad obligāti būsim vēl :)) PALDIES!!! (Natālija, Kristapa mamma, nometne ``Spiegu bērni``, 2013)
  Francis skumst par to, ka aizraujošā nometne ir beigusies. Bija riktīgi labi! Paldies par jūsu komandas profesionalitāti, iejūtību un atbildības sajūtu, kas mums visiem - bērniem un vecākiem radīja drošības sajūtu. No sīkumiem sastāv lielas lietas - no maziem prieciņiem lielā laime! Paldies Zanda jums visiem kopā! Patiešām! (Dace Laizāne, Franča mamma, nometne ``Lieldienu mistika``, 2013)
  Šī nometnte bija ļoti interesanta un piedzīvojumiem bagāta! Paldies, ka tādas nometnes ir! (Mārcis, nometne ``Muižas noslēpums``, 2012)
  Ļoti patika peldēšanas nodarbības, spēlēt spēles un pastaigas ārā. Aizraujoši bija meklēt dārgumu lādi, ballēties ballītē un vispār patika viss viss viss... Paldies! (Samanta, nometne ``Dārgumu meklētāji``, 2012)
  Bija ļoti interesanta nometne! ( Katrīna, nometne ``Muižas noslēpums...``, 2012)
  Jauks kolektīvs, jauks laiks, viss, ko var vēlēties! ( Anete, nometne ``Muižas noslēpums...``, 2012)
  Ar nepacietību gaidīšu nākamo vasaru un nometni. Paldies visiem- Zandai, Indaram, Lienei, Aleksandrai, Katrīnai, Sandrai un Santai! Jūsesiet vislabākie!!! (Katrīna D., nometne ``Summer Adventure``, 2012)
  ``Summer Adventure`` - tā gan bija varen traka, jautra, smieklíga un ļoti interesanta nometne! (Veronika, 2012)
  Nav nometnes, nav dzīves!!! (Liene, 2011)
  Nometne bija vēl labāka nekā es biju iedomājusies. (Paula, 2011)
  Pedagogu kolektīvs, kurš prot ieinteresēt! (Inga)
  Pedagogi = draugi! (Ilona, 2011)
  Jaukākā nodarbība bija peldēšana, jo mans bērns iemācījās peldēt. Paldies! (Tatjana, 2011)
  Jaukākā nodarbība bija peldēšana, jo mans bērns iemācījās peldēt. Paldies! (Tatjana, 2011)
  Pedagogi, kuri brīvi runā divās valodās. (Diāna, 2011)
  Drošs, izglītojošs bērnu brīvā laika pavadīšanas veids. Paldies Jums! (Dace, 2011)
  Es nebiju iedomājusies, ka nometne būs tik forša un interesanta! (Krista, 2011)
  Nometne bija vēl labāka nekā es biju iedomājusies. (Paula, 2011)
  Liels paldies visiem skolotājiem par foršo nometni! (Laura, 2011)